Stopy války

Zážitková agentura s vlastnímy zážitky

Ponor do potápěckého pozorovacího zvonu

Chcete pozorovat život pod hladinou s potápěckého zvonu ? Půjčíme vám potápěčkou výstroj , projdete kurzem a pak se potopíte s instruktorem do hloubky 9 m. kde vplujete do zvonu na dně lomu , kde je krásná průzračná voda .Můžete zde pozorovat jesetery , sumce a další druhy ryb v hejnech.V ceně je zahrnutá i návštěva druhého pozorovacího zvonu, který se může navštívit takzvaně suchou nohou.


Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image

O lokalitě

Poblíž hranic s Bavorskem, v podhůří Šumavy (-7 km jižně od Domažlic) za obcí Mrákov-Starý Klíčov naleznete zatopený bývalý kamenolom s křišťálově průzračnou vodou, kde na vás čeká bohatý a rozmanitý sladkovodní svět plný života.
Single Image Lokalita o velikosti cca 200x40 m je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené potápěče. Maximální hloubka je 9 m, s celoroční dobrou viditelností. Pod hladinou je umístěna největší podvodní kabina v ČR. V její blízkosti se nachází podvodní plošina, vrak lodi, umělá jeskyně...
V areálu je zajištěn běžný potápěčský servis-plnění stlačeným vzduchem, půjčovna výstroje...

V bezprostřední blízkosti si můžete pronajmout dům pro 8 osob. Na útulné zastřešené terase s kapacitou 200 návštěvníků  je k dispozici občerstvení, domácí kuchyně, teplé i studené nápoje. V zimě můžete využít vytápěnou klubovnu.

Pro nepotápěče je zde možnost podniknout v krásném koutku Západních Čech mnoho zajímavých aktivit. Okolí protíná množství cyklostezek, které vás zavedou například do Všerubského průsmyku, tedy na rozhraní Českého lesa a Šumavy. Zdejší kraj je přímo stvořen k turistice, hyppoturistice a k výletům s dětmi do přírody. V letních měsících máte možnost skvělého koupání a slunění na písčitých i travnatých plážích.

Účastník obdrží

Certifikát ponoru, DVD s foty a videm s akce

Místo konání

Plzeňsky kraj – Domažlice – Starý Klíčov

Podmínky

Minimální věk 15 let, maximální hranice věku není stanovena. Každý účastník bude seznámen s bezpečností a provozním řádem.  Dobrá fyzická kondice, dobrý zdravotní stav. Do 18 let se souhlasem zákonného zástupce..

Single Image

Čas

Dvouhodinový zážitek

Počet účastníků

Jedna osoba. V případě více osob SKUPINOVÁ SLEVA!

Diváci

Účast diváků není možná. Účastníci mají dovoleno fotografovat i filmovat.

Oblečení

dle aktuálního počasí

Sezóna

Duben - říjen

Objednávka

14 dní předem

Cena

Cena pro jednu osobu - 2 420.- s DPH


Objednávkový formulář

Předmět

Váš mail:

Další kontaktní spojení (mobil, telefon, adresa objednatele, adresa komu je zážitek určen):stopyvalky.cz - 2011